RENDKÍVÜLI FELVÉTELI ELJÁRÁS

Kép forrása: medium.com

Kedves Szülők! Kedves Diákok! Kedves Érdeklődők!

Kezdetét vette a rendkívüli felvételi eljárás. A rendkívüli felvételi eljárás keretében azok a tanulók is felvételt nyerhetnek valamely középfokú oktatási intézménybe, akiknek ez a normál felvételi eljárásban valamiért nem sikerült. A rendkívüli felvételi eljárásról tudni kell, hogy a tanulóknak egyénileg kell intézniük a jelentkezést, mert ilyenkor az már nem központilag történik. Fontos, hogy a tanköteles tanulóknak kötelező az iskolaválasztás abban az esetben is, ha sikertelen volt a felvételi vizsgájuk.

A Bajai SZC Bányai Júlia Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája a 2019/2020. tanév

9. évfolyamára

rendkívüli felvételi eljárást ír ki.

2019. május 6-tól május 17-ig tagintézményünkben rendkívüli felvételi eljárás keretében lehetőség nyílik a tanulóknak az alábbi tanulmányi területekre jelentkezni:

• Vendéglátóipar ágazat (Szakgimnázium), tagozatkód: 0012
  • Kereskedelem ágazat (Szakgimnázium), tagozatkód: 0011
  • Pincér szakma (Szakközépiskola), tagozatkód: 0023
  • Szakács szakma (Szakközépiskola), tagozatkód: 0022
  • Cukrász szakma (Szakközépiskola), tagozatkód: 0024
  • Eladó szakma (Szakközépiskola), tagozatkód: 0021

A továbbtanulási teendők intézése egyénileg, személyesen vagy telefonos egyeztetéssel történik. Felvilágosítás kérhető az iskola titkárságán a 79/322-218-as telefonszámon.