A felvételik jegyzéke a 2019/2020 tanévre

A vonatkozó rendeleteknek megfelelően nyilvánosságra hozzuk az ideiglenes felvételi jegyzéket.

A szakokra bontott felvételi jegyzék IDE KATTINTVA érhető el.

Az ideiglenes felvételi rangsorban az iskolánkba jelentkezési lapot beadott összes tanuló szerepel. A felvételizők oktatási azonosító számmal vagy jeligével azonosíthatják magukat. Azok a tanulók, akik több tagozati kódra is beadták jelentkezésüket, több rangsorban is szerepelnek. A sorrend nem végleges. Akit az általa megjelölt jelentkezési sorrend alapján másik iskolába vesznek fel első helyen, a jegyzékből nálunk törlésre kerül. A végleges eredményről, a felvételi döntésről írásban értesítünk mindenkit. Az eredményekről adatvédelmi okokból telefonos tájékoztatást nem adunk. Megértésüket köszönjük.