BÁNYAIS NAP – PROGRAMOK

2018.04.21. SZOMBAT

 

A programok 8-tól kb. 11.30-ig tartanak!

Sportudvaron eredményhirdetés kb. 11.45-kor!

 

Humán munkaközösség

  1. Filmklub

  • felelős: Lőrincz Edit
  • tesztes feladatlappal mérik fel a tanulók tudását filmnézést követően, beszélgetés a filmről
  • terem: 204., 3 helyezett díjazva
  1. Irodalom és gasztronómia – A szakácsművészet és az írott gondolatok találkozása

  • felelős: Elekné Gyarmati Mónika, Lőrincz Edit
  • olvasó-sarok kialakítása, ahol az érdeklődők beleolvashatnak, beletekinthetnek különböző szakácskönyvekbe, gasztronómiai témájú egyéb írásokba
  • háttérben kivetítve filmrészletek, amelyekben megjelenik az ételkészítés és fogyasztás kultúrája
  • online irodalmi kvíz
  • terem: 106., sikeres kvízkitöltőknek apró jutalom

Idegen nyelvi munkaközösség

  1. Idegen nyelvi kávéház

  • felelős: minden nyelvszakos
  • német, angol, orosz, francia sarok berendezve, országismereti kvíz
  • terem: 210., az eredményes diákok kávét, teát, sütit kapnak

2. rendhagyó spanyol óra

  • felelős: Romfa-Müller Gabriella
  • 09:00-től 110 terem

Reál munkaközösség

  1. Természettudományos teszt

  • felelős: Horváth Anett, Balogh Roland
  • természettudomány témaköréből összeállított online tesztlap kitöltése, alapműveltségi szinten
  • terem: 27., 3 helyezett díjazva (oklevél, csoki)
  1. Gyógytea bemutató

  • felelős: Vaskó György
  • gyógynövényekből készült gyógyteák kóstolása
  • terem: 21.

 

  1. Logikai feladatok - matematika verseny

  • felelős: Mészáros Adrienn
  • helyben elvégzett, logikára épülő gondolkodtató feladatok
  • terem: 207., 3 helyezett díjazva (oklevél, csoki)
  1. Számítógépes stratégiai játékok

  • felelős: Balogh Roland
  • terem: 27. terem
  • 3 helyezett díjazva (oklevél, csoki)
  1. Számítógépes Honfoglaló játék

  • felelős: Kovács Norbert
  • terem: ECDL-terem
  • 3 helyezett díjazva (oklevél, csoki)

Osztályfőnöki munkaközösség

  1. Rendőrségi technikai bemutató

  • felelős: rendőrség (Gedovics Zoltán)
  • fegyverek és védőfelszerelések bemutatása, robot, társasjáték
  • terem: 212. terem
  1. Önismereti szoba

  • felelős: Heffner Hedvig
  • személyiség-tesztek kitöltése
  • terem: 213.

    3. Munkaügyi központ előadása

  • díszrerem 08:00

Vendéglátó munkaközösség

  1. Shusi készítés

  • felelős: Romfa-Müller Tamás
  • terem: 105.
  1. cukrászati programok

  • marcipán figura és karamell virág készítése – felelős: Göldner Tiborné
  • cukrász rejtvény, puzzle – felelős: Váradi Zsuzsanna
  • terem: 105.
  • díjazottak kisebb ajándékot kapnak
  1. Fűszer felismerés

  • felelős: Cziráki Marietta, Szilágyi-Pauk Andrea
  • terem: 105.
  • díjazottak kisebb ajándékot kapnak
  1. Eszközfelismerés vakon

  • felelős: Ruzsik István
  • terem: pincér kabinet
  • díjazottak apró ajándékot kapnak

 

  1. Kávékülönlegeségek 

  • felelős: Molnár Kristóf
  • helyszín: pincér kabinet

 6. Alkoholmentes koktélok

  • felelős: Cziráki Marietta
  • helyszín: pincér kabinet

Kereskedelmi munkaközösség

  1. Ki a legjobb eladó? - vetélkedő

  • felelős: Bernáth Gitta, Ézsi Zsuzsanna
  • márkafelismerés, keresztrejtvény, totó, termékeladás
  • 3 helyezett díjazva (oklevél, csoki)
  • terem: 211.

Testnevelés munkaközösség

  1. Bányais Bika és Bikáné – erőverseny fiú és lány kategóriában

  • helyszín: udvar, 9.00-11.00
  • felelős: munkaközösség tagjai
  • nyertesek oklevelet, kisebb ajándékokat kapnak

DÖK

  1. 1 perc és nyersz – érdekes és gyors játékok

  • terem: 265.
  • felelős: DÖK diákok
  • 3 helyezett díjazva (oklevél, csoki)

 

DJ Bemutató – Nagy Tamás

Helyszín: Fsz. 24-es terem

Időpont: 8:30-tól