TANKÖNYVOSZTÁS a 2017/2018-as tanévre


Értesítjük a Tanulóifjúságot, hogy az idei tanévben használt tankönyveket 2017. augusztus 18-án iskolánk megkapta.

 

A hivatalos tankönyvosztás 2017. szeptember 4-vel kezdődő héten veszi kezdetét, az osztályok pontos beosztását az osztályfőnökökön keresztül juttatjuk majd el a tanulók felé.

 

A 9. évfolyamot kezdő diákok közül MINDENKI ingyenesen kapja a tankönyvcsomagot, melyet normál állapotban használ s megőriz, és amint végzett az iskolában, azt köteles lesz leadni! Ha a tankönyv megrongálódik, elvész, azt az aktuális árán megtéríti az iskola gazdasági irodájában!
Kérjük, hogy a magasabb évfolyamba járó diákok közül, akik ingyen kapják a tankönyvcsomagot, azok a tankönyvek átvételéhez hozzák magukkal az ingyenességre jogosító papír másolatát (pl. halmozottan hátrányos helyzet, tartós betegség, gyermekvédelmi kedvezmény, három, vagy annál több kiskorú egy családban, GYÁM, stb.)! Ezen másolat hiányában a tankönyvcsomagot NEM áll módunkban a diáknak odaadni!

A fizetős diákok csekkjeit a KELLO fogja kiküldeni a családok számára.