Fonos időpontok és információk az iskolakezdésről, a tankönyvosztásról és a vizsgákról

A következő fontos információkat osztjuk meg tanulóinkkal, látogatóinkkal:

• Javítóvizsga időpontja: 2019. augusztus 27. kedd 7,30 óra

Helye: I. emelet – zsibongó
Megjelenés egyenruhában, minden érintett tanuló hozza el a bizonyítványát, a vizsgához szükséges segédeszközöket. A testnevelés tantárgyból javítók hozzák magukkal testnevelés felszerelésüket!

• Az őszi érettségi vizsga helyszíne a Bajai SZC Türr István Gazdasági Szakgimnáziuma (6500 Baja, Bácska tér 1.).

Jelentkezni 2019. szeptember 5-ig kell a fent említett helyszínen. A jelentkezéshez vigyék magukkal bizonyítványukat, személyi dokumentumaikat és az érettségi vizsgán kapott törzslapkivonatukat.

• Az őszi szakmai vizsga helyszíne: Iskolánk, jelentkezési határidő: 2019. augusztus 31.

Jelentkezéskor hozzák magukkal személyi dokumentumaikat és a vizsgán kapott törzslapkivonatukat.

• Tanévnyitó ünnepség időpontja: 2019. szeptember 2. hétfő, 8 óra. Helyszíne: az iskola sportudvara. Megjelenés egyenruhában. Erre a napra személyi okmányaikat, a bizonyítványukat és jegyzetfüzetet, íróeszközt hozzanak magukkal.

• Tankönyvosztás: iskolánkban tankönyveiket az első tanítási héten vehetik át a diákok. (külön beosztás szerint, a tankönyvfelelős irányításával.)

Baja, 2019. augusztus

Horváth Anett