Tankönyvosztás 2020

Tankönyvosztás rendje, menete:

A 2020/2021-es tanév tankönyveinek kiosztása az iskolában történik, szeptember hó első két hetében, tanítási időben. A pontos beosztásról az osztályfőnökök fognak tájékoztatni minden kedves diákot!

Az intézményünkbe 2020.07.01. után beiratkozott tanulók számára az első tanítási hetekben kerülnek a rendelkezésre álló tankönyvek kiosztásra, illetve azok hiánya esetén megrendelésre.

Az ingyenes tankönyvekre való jogosultság a 2020-as évtől kezdődően 1-12. évfolyamig a tanulók számára díjmentesen elérhető (továbbá az első szakképesítést megszerző 13-16. évfolyamosok is térítésmentesen kapják majd meg a tankönyveket.), így akik ebbe a körbe kerülnek azoknak NEM kell hozniuk igazolást!

Baja, 2020. 08. 13.

Balogh Roland