2022. jan. 3.

Mészáros Attila

• Hírek

INGYENES SZAKMASZERZÉS 1 ÉV ALATT!

Iskolánk februártól 2 szakmát hirdet felnőttek oktatására, esti munkarendben. Szakmáink képzése ingyenes, a képzési idő mindkét szakma esetében 1 év. Várunk minden kedves érdeklődőt, mert sosincs késő szakmát szerezni és egy álmot megvalósítani! Meghirdetett szakmáink rövid leírása itt olvasható:
KERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ: Bármilyen típusú kereskedelmi egységben kiszolgálja és tájékoztatja a vásárlókat. Ezzel együtt ellátja az árukezeléssel kapcsolatos szakmai feladatokat. Így tevékenysége kiterjed az áru beszerzésére, átvételére, készletkezelésre és állagmegóvásra is. Élelmiszer- és vegyi áru, műszaki vagy ruházati boltokban egyaránt alkalmazható az a munkaerő, aki ezzel a szakképzettséggel rendelkezik.
KERESKEDŐ ÉS WEBÁRUHÁZI TECHNIKUS: Irányítja, szervezi és ellenőrzi a kereskedelmi egység szabályos működését. Ellátja a nyilvántartással és adatszolgáltatással kapcsolatos feladatokat. A hagyományos kereskedelmi feladatok mellett, megszervezi és lebonyolítja az online értékesítést is. A 21. század igényeihez alkalmazkodva a kereskedelem online módszereit is elsajátítja, pl. honlap-szerkesztés, reklámozás-marketing, webáruházak létrehozása és működtetése, e-kereskedelem.