Javítóvizsga

2020. augusztus 25. (kedd)

 

A jelentkezésük alkalmával ismertetett tájékoztatásnak megfelelően pontosítva az időpontokat, a következőkre emlékeztetnénk vizsgázóinkat.

Felhívjuk a tanuló ifjúság figyelmét, hogy a 2020. augusztus 25-én (kedden) tartandó javító- vizsgákon résztvevők 2020. augusztus 25-én 7:30-ra jelenjenek meg az iskolában, az I. emeleti Díszterem előterében pontos részletes tájékoztatásért (csoportbeosztás, terem száma).

Megjelenés iskolai egyenruhában!

 

A bizonyítványukat, a vizsgákhoz szükséges segédeszközöket (megfelelő íróeszköz, zsebszámológép, vonalzó, sportfelszerelés stb) feltétlenül hozzák magukkal! Lehetőség szerint, a rendkívüli helyzetre tekintettel szájmaszkot és kesztyűt is hozzanak magukkal.

 

 

A vizsgák várható időpontjainak beosztása a következőaugusztus 25. (kedd)

 

800 -1100  Írásbeli vizsgák

1000 -tól Szóbeli vizsgák: közismereti (történelem, magyar nyelv és irodalom, idegen nyelv), szakmai tantárgyakból (cukrász szakmai ismeretek, felszolgálás alapjai)

1500 A javító vizsgák eredményeinek kihirdetése