Felvételi 2021 

TISZTELT SZÜLŐK, KEDVES HOZZÁNK JELENTKEZŐ DIÁKOK!

 

Elkészültek a 2021/2022. tanévben induló tagozatok előzetes felvételi jegyzékei. A közzététel a jelentkezett tanuló OM azonosítója vagy a tanuló által megadott jelige alapján történik. Az 1. helyen a legjobb átlagú jelentkező szerepel, a többi jelentkező pedig csökkenő sorrendben követi. Az átlagokat a felvételi tájékoztatónkban közzétett tantárgyi átlagokból számoltuk, a 7. évvégi és a 8. félévi jegyek alapján. A tanuló minden listában szerepel, amelyet a jelentkezési lapján feltüntetett.

 

 

 

Amennyiben kérdés vagy probléma merülne fel a közzétett jegyzékkel kapcsolatban, kérjük, értesítsék az iskolát!

Elérhetőségünk: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A felvételről, vagy az elutasításról szóló értesítések megküldése: 2021. április 30.

 

Baja, 2021. március 13.

Iskolavezetés