SZC logo

Bajai Szakképzési Centrum

OM kód: 203028/016 | 6500 Baja, Köztársaság tér 1

Intézmény logo

Bajai SZC Bányai Júlia Technikum és Szakképző Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • Teams
 • KRÉTA

Hírek

2023. okt. 1.


 • Hírek
 • 2023/2024

IFJÚSÁGI NAP-SENKI NEM MARADT ÉHESEN

A mai napon, csodálatos nyári időben tartottuk az idei év Ifjúsági napját, melynek elsődleges célja a közösségépítés, a jó hangulatú közös főzés, kellemes ráhangolódás az előttünk álló tanévre.

IFJÚSÁGI NAP-SENKI NEM MARADT ÉHESEN
 
Sok programmal készültünk tanulóink számára, hogy a főzések-sütések között megtalálja mindenki a hasznos elfoglaltságot. Így kipróbálhatták tanulóink ügyességüket és logikájukat egy 5 állomásos ügyességi versenyben, valamint számos sportprogramon is részt lehetett venni, versenyzőként vagy szurkolóként. Az egyik főprogramunk a 9. évfolyamos tanulóink Gólyaavatása volt, sok nevetéssel, hangulatos feladatokkal és természetesen a Bányais-eskütétellel. Az egész épület finom illatokkal és vidámsággal telt meg. A nap végén, szakmai oktatóink zsűrizésével, az összes elkészült ételt minősítettük, majd minden versenyszámunk nyerteseit oklevéllel és csokival jutalmaztuk. Köszönjük a programok megszervezését oktatóinknak, szervező tanulóinknak és a DÖK-nek! Boldog bányais tanévet kívánunk minden tanulónknak és oktatóinknak!

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Módosítások a képzési és kimeneti követelményekben

Módosítások a képzési és kimeneti követelményekben

A képzési és kimeneti követelményekben történt módosítások nem érdemi jellegű vagy a tanulókra, képzésben részt vevőkre kedvezőbb változásokat jelentenek, így a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény 11.§ (4) bekezdése alapján a folyamatban lévő képzésekre is alkalmazandók. A módosítások 2023. november 21-től hatályosak.

2023. nov. 21.


IKK

SZEMÉTFOGÓCSKA-ÚJRA EGYÜTT A TISZTA KÖRNYEZETÉRT

SZEMÉTFOGÓCSKA-ÚJRA EGYÜTT A TISZTA KÖRNYEZETÉRT

A mentőállomás után a Pokorny János utca és Livoda utca találkozásánál lévő illegális szemétlerakót számolta fel Bátori Magdi néni vezetésével a lelkes csapat.

2023. nov. 19.


Horváth Anett

ORSZÁGOS VERSENYEN KÜLÖNDÍJAS MŰHELYISKOLÁSAINK

ORSZÁGOS VERSENYEN KÜLÖNDÍJAS MŰHELYISKOLÁSAINK

A Gyulai Szakképzési Centrum, „Veszélyben a víz” témában hirdette meg országos projektvetélkedőjét, melyre műhelyiskolás tanulóinkból álló csapatunk is jelentkezett.

2023. nov. 17.


Horváth Anett


Partnereink

 • Ökoiskola
 • Office 365
 • Belépés az intézménybe
 • Étterem
 • BME Nyelvvizsga Központ
SZC logo

Bajai Szakképzési Centrum


  • Intézmény logo
  • Bajai SZC Bányai Júlia Technikum és Szakképző Iskola

   6500 Baja, Köztársaság tér 1

  • Telefon: +3679322218

   E-mail: titkarsag@banyaiiskola.hu

   OM azonosító: 203028/016

   Felnőttképzési nyilvántartás száma: 156515


  2023Bajai SZC Bányai Júlia Technikum és Szakképző Iskola