2021. dec. 11.

Mészáros Attila

• Hírek

PÁLYAVÁLASZTÁS ELŐTT ÁLLÓK FIGYELMÉBE – ORIENTÁCIÓS ÉV ÖSZTÖNDÍJJAL!

A pályaválasztás egy életre szóló, komoly döntés.

PÁLYAVÁLASZTÁS ELŐTT ÁLLÓK FIGYELMÉBE – ORIENTÁCIÓS ÉV ÖSZTÖNDÍJJAL!
❗PÁLYAVÁLASZTÁS ELŐTT ÁLLÓK FIGYELMÉBE – ORIENTÁCIÓS ÉV ÖSZTÖNDÍJJAL!❗
✌️A pályaválasztás egy életre szóló, komoly döntés. Ha még bizonytalan vagy, úgy érzed mélyebben is betekintenél az egyes szakmák mélységeibe a nagy döntés előtt, és eközben fejleszteni szeretnéd tudásodat, behoznád elmaradásaidat egy családias, kislétszámú osztályközösségben, akkor válaszd a szeptembertől induló, 1 tanévig tartó Orientációs osztályunkat!
✌️Cél a Bajai Szakképzési Centrum összes szakmájának játékos és gyakorlatias megismertetése valós gyakorlati helyszíneken, eszköztárral, de emellett az alapképességek fejlesztésére is hangsúlyt fektetünk.
✌️A tanév alatt, egyéni fejlesztési terv szerint fejlesztett tanulók könnyebben el fogják tudni dönteni, hogy milyen iskolát és milyen szakmát válasszanak. A képzés során kiderülnek a tanulók legkönnyebben fejleszthető készségei, azaz kiderül a tehetsége és az érdeklődési köre. Így az 1 éves képzést követően sikeresebb lesz a pályaválasztás, elkerülve a kudarcélményt és a lemorzsolódást.
✌️A képzési idő alatt havi ösztöndíjat kapnak a tanulók, mint ahogy a szakmai képzéseken tanuló diákjaink is.
✌️A lehetőségek és ajánlott képzéseink, iskolánk honlapján (www.banyaiiskola.hu) bővebben olvashatók, valamint az iskolai elérhetőségeken keresztül részletes felvilágosítást adunk minden érdeklődő számára!